Pestilentia
Walczą o życie. O lek na śmierć. Inaczej nie zostanie im nic.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Najlepsze wymiary avatara to 200x300. Jeśli chcecie napisać tekst w podpisie, użyjcie [color=white]TEKST[/color]. Uzupełnijcie też pola dodatkowe. Dzięki!

#101 2017-03-25 00:16:34

Azrael
Dorosły seksiak Azzie
Dołączył: 2017-02-19
Liczba postów: 347
Status: Sanus
Lokalizacja: Przedmieścia
Choroba: Kiedyś gruźlica
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: Bar

Śmieję się cicho.
- Z żadnym nie będzie problemów... jeśli jeszcze w tym tygodniu za czniemu zamieszkiwać dom w Centrum, który znalazłem... trochę trzeba je odnowić... Ale zobaczysz, będzie warto - zapewniłem ją. - Do końca przyszłego miesiąca będziemy mogli zamieszkać tam na stałe... - szepnąłem jej na ucho.


Między mężczyzną a ko­bietą przy­jaźń nie jest możli­wa. Na­miętność, wro­gość, uwiel­bienie, miłość – tak, lecz nie przyjaźń.

tumblr_inline_mg17alqu6W1rxk170.gif

Offline

#102 2017-03-25 00:24:35

Margo
Dorosła laska Margo
Dołączył: 2017-02-19
Liczba postów: 301
Status: Sanus
Lokalizacja: Przedmieścia
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Bar

Przez parę sekund nie wiem co powiedzieć. Zero pomysłu.
- Dom... prawdziwy dom, w którym będziemy my... - śmieję się pod nosem, rozmarzona. - Odnowimy go. Zmienimy. A potem... zamieszkamy. - Powtarzam jego słowa. - A najpierw... wycieczka do Centrum. Kilka wspólnych dni... uda się nam. - Odpowiadam z ogromną nadzieją.


Czy is­tnieje coś gor­sze­go niż miłość brzyd­kiego faceta? Ow­szem – przy­jaźń przystojnego faceta.

Qyt9qo.gif

Offline

#103 2017-03-25 00:29:01

Azrael
Dorosły seksiak Azzie
Dołączył: 2017-02-19
Liczba postów: 347
Status: Sanus
Lokalizacja: Przedmieścia
Choroba: Kiedyś gruźlica
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: Bar

Uśmiecham się gdy tak mówi bez ładu i składu i zastanawiam się, jaką boską siłą powstrzywałem się przed rzuceniem się na Królową jak zwierz, już dawno temu.
- Pewnie nic nie zapamiętasz, ale gdy już zamieszkamy w Centum... oświadczę Ci się Margo... jestem Ci to winien - powiedziałem nadal zszokowany własnymi myślami, które od jakiegoś czasu ciągle krążyły wokół tego...


Między mężczyzną a ko­bietą przy­jaźń nie jest możli­wa. Na­miętność, wro­gość, uwiel­bienie, miłość – tak, lecz nie przyjaźń.

tumblr_inline_mg17alqu6W1rxk170.gif

Offline

#104 2017-03-25 00:36:35

Margo
Dorosła laska Margo
Dołączył: 2017-02-19
Liczba postów: 301
Status: Sanus
Lokalizacja: Przedmieścia
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Bar

Moje myśli skupiają się teraz tylko na nim.
- Ojejku... - patrzę się na początku z lekka zaskoczona, ale jeszcze szczęśliwsza. - I.. na pewno będziesz szczęśliwy? - pytam niepewnie, choć mam ochotę skakać i tańczyć, i robić wszystkie rzeczy po kolei, które NA PEWNO bym robiła, gdybym nie była pijana.


Czy is­tnieje coś gor­sze­go niż miłość brzyd­kiego faceta? Ow­szem – przy­jaźń przystojnego faceta.

Qyt9qo.gif

Offline

#105 2017-03-25 00:39:57

Azrael
Dorosły seksiak Azzie
Dołączył: 2017-02-19
Liczba postów: 347
Status: Sanus
Lokalizacja: Przedmieścia
Choroba: Kiedyś gruźlica
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: Bar

- Znam Cię pół życia, kocham pewnie dłużej niż samemu sobie zdaję sprawcę. Czeka nas długie życie, ale chce je spędzić tyko z kimś, dla którego warto kraść i narażać się gangom... - uśmiecham się lekko. - Tego dnia, gdy to zrobię, będę najszczęśliwszym facetem na świecie...


Między mężczyzną a ko­bietą przy­jaźń nie jest możli­wa. Na­miętność, wro­gość, uwiel­bienie, miłość – tak, lecz nie przyjaźń.

tumblr_inline_mg17alqu6W1rxk170.gif

Offline

#106 2017-03-25 00:48:55

Margo
Dorosła laska Margo
Dołączył: 2017-02-19
Liczba postów: 301
Status: Sanus
Lokalizacja: Przedmieścia
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Bar

W tej chwili mam naprawdę wielką ochotę go pocałować. Zignorować to, że jesteśmy na ulicy... Sprawić, że wszystko zniknie, a będziemy tylko my.
- A ja będę... najszczęśliwszą kobietą na świecie. Bo nic nie będzie wtedy stawać na przeszkodach. I... zostaniemy my, bez problemów. Sami. Szczęśliwi. - Odpowiadam z uśmiechem.
Chcę to pamiętać, choć z bólem głowy, z tym wszystkim... chcę pamiętać to co dzisiaj.


Czy is­tnieje coś gor­sze­go niż miłość brzyd­kiego faceta? Ow­szem – przy­jaźń przystojnego faceta.

Qyt9qo.gif

Offline

#107 2017-03-25 00:54:33

Azrael
Dorosły seksiak Azzie
Dołączył: 2017-02-19
Liczba postów: 347
Status: Sanus
Lokalizacja: Przedmieścia
Choroba: Kiedyś gruźlica
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: Bar

Uśmiechnąłem się z ulgą, tak szczerą, że prawie upuściłem dziewczynę na ziemię. Nigdy nie będę już sam.
- Szkoda, że tego nie zapamiętasz... Ale będziesz mieć niespodziankę jak już to się stanie - uśmiecham się szeroko.


Między mężczyzną a ko­bietą przy­jaźń nie jest możli­wa. Na­miętność, wro­gość, uwiel­bienie, miłość – tak, lecz nie przyjaźń.

tumblr_inline_mg17alqu6W1rxk170.gif

Offline

#108 2017-03-25 01:02:33

Margo
Dorosła laska Margo
Dołączył: 2017-02-19
Liczba postów: 301
Status: Sanus
Lokalizacja: Przedmieścia
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Bar

- To co najlepsze jest zawsze krótkie. - Wzdycham. - Nie mam mocy. Nie zatrzymam tego dnia. Nie zapamiętam tego, choćbym nie wiem jak pragnęła. A gdy to się stanie... Gdy będzie ten moment w Centrum... wtedy będę płakać z radości, bo może coś sobie przypomnę i będę kochać cię jeszcze bardziej, choć nie wiem czy tak się da... - zastanawiam się, przykładając dłoń do czoła.


Czy is­tnieje coś gor­sze­go niż miłość brzyd­kiego faceta? Ow­szem – przy­jaźń przystojnego faceta.

Qyt9qo.gif

Offline

#109 2017-03-25 01:08:46

Azrael
Dorosły seksiak Azzie
Dołączył: 2017-02-19
Liczba postów: 347
Status: Sanus
Lokalizacja: Przedmieścia
Choroba: Kiedyś gruźlica
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: Bar

- Jeśli to w ogóle mozliwe - Zaśmiałem się cicho i zaniosłem ją wprost do domu. Gdy już wlazłem po klatce schodowej, i ułożyłem Margo w łóżku... sam chodziłem po pokoju i wszystko sobie układałem. Tak. Ułożę sobie życie z Margo.
To najlepsza decyzja mojego życia...


Między mężczyzną a ko­bietą przy­jaźń nie jest możli­wa. Na­miętność, wro­gość, uwiel­bienie, miłość – tak, lecz nie przyjaźń.

tumblr_inline_mg17alqu6W1rxk170.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
asn - isenkurs - barbieandken - xjumpx - rlife